EnterCOM

Urządzenia peryferyjne

Monitory


W zależności od potrzeb pomożemy wybrać właściwy monitor dla każdego użytkownika. W ofercie posiadamy zarówno podstawowe jak i w pełni profesjonalne modele.


Monitory proponowane przez nas to zarówno bestsellery jak i high-endowe egzemplarze. Zaawansowane matryce, cyfrowe złącza, doskonała głębia i paleta kolorów spełnią  oczekiwania najbardziej wymagających klientów.Urządzenia drukujące

Kompletne systemy drukujące do użytku biurowego i domowego. Przekonajcie się Państwo, w jak łatwy sposób można zapewnić sobie szybkie, tanie i ekologiczne wydruki.


W naszej ofercie znajdują się zarówno podstawowe jak i zaawansowane modele drukarek laserowych i atramentowych, urządzenia wielofunkcyjne, mobilne systemy druku oraz urządzenia umożliwiające wydruki wielkoformatowe. Oprócz samych urządzeń, posiadamy niezwykle bogatą ofertę materiałów eksploatacyjnych.


Poza ofertą sprzedaży urządzeń drukujących proponujemy Państwu także zakup specjalistycznej usługi wydruków. Zakłada ona długoterminowe wypożyczenie wydajnych systemów druku, przy czym Państwa koszty ograniczają się do niewielkiej stałej opłaty miesięcznej powiększonej o koszty samego druku.Zasilanie awaryjne


Jesteśmy w grupie najbardziej doświadczonych firm oferujących doradztwo, projektowanie i instalację kompletnej infrastruktury, zapewniającej bezpieczeństwo energetyczne zasobów teleinformatycznych i fiskalnych.


Na przestrzeni ostatnich lat skutecznie zrealizowaliśmy wiele projektów z zakresu bezpieczeństwa energetycznego. Dotyczyły one nie tylko zapewnienia ciągłości pracy urządzeń elektronicznych, ale również awaryjnego oświetlenia miejsca pracy. Klientom proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, gwarantujące najwyższą skuteczność. Poza instalacją nowych urządzeń wykonujemy również profesjonalną konserwację istniejącej infrastruktury.Projektory


Projektory multimedialne znalazły zastosowanie nie tylko w biznesie, ale także w naszych domach, tworząc nowy standard kina domowego.


W naszej ofercie znajdą Państwo najnowsze modele projektorów renomowanych firm: Epson, NEC, Toshiba, SONY oraz InFocus. W każdym przypadku doradzimy Państwu, jaki projektor spełni wszystkie, bądź większość Państwa wymagań, zachowując właściwe proporcje jakości do ceny.