EnterCOM

Sieci komputerowe

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, kompleksowo zaprojektujemy, wycenimy i wykonamy profesjonalną instalację sieci teleinformatycznej. Jesteśmy w stanie opracować i zainstalować zarówno infrastrukturę kablową, światłowodową, jak i zabezpieczone połączenia bezprzewodowe, a w kolejnych latach zapewnić ich właściwą konserwację.


W naszych instalacjach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, markowe i certyfikowane komponenty. Przy realizacji projektów korzystamy z rozwiązań renomowanych producentów: MOLEX, LEGRAND, CISCO, NKT, BRINET oraz D-LINK,


W zakresie sieci komputerowych wykonujemy zaawansowane testy poprawności instalacji oraz pomiary. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań z zakresu instalacji znajdą Państwo:


  • sieci komputerowe LAN, WAN wraz z pomiarami i certyfikacją
  • bezprzewodowe sieci WLAN
  • wewnętrzne magistrale światłowodowe
  • sieci telefoniczne w biurach


Stale adaptując najnowsze rozwiązania z polskiego i europejskiego rynku technologicznego, jesteśmy w stanie sukcesywnie podnosić jakość oferowanych przez nas usług. Jakość ta pozostaje naszą najlepszą wizytówką w kontaktach z potencjalnymi Klientami.


Świadectwem tego jest prestiżowy certyfikat MOLEX PREMISE NETWORKS, uprawniający naszą firmę do projektowania i trzech naszych pracowników do certyfikowania, wykonywania i nadzorowania prac instalacyjnych realizowanych z wykorzystaniem produktów tego producenta. Komponenty marki MOLEX spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie wykonania i sprawności, a ich wykorzystanie jest gwarancją bezproblemowego użytkowania i solidności inwestycji na długie lata.


Dlatego właśnie korzystamy z rozwiązań firmy MOLEX regularnie, w tym roku już dwukrotnie realizując prestiżowe kontrakty w Warszawie, które obejmowały projekt, budowę oraz instalację rozległej infrastruktury teleinformatycznej.