EnterCOM

O firmie

EnterCOM rozpoczął działalność w roku 1991 w Siedlcach jako przedsiębiorstwo o charakterze usługowo-handlowym. Od samego początku nabywcy sprzedawanych przez nas urządzeń mieli zapewniony profesjonalny serwis, pełną wiedzę na temat danych rozwiązań oraz dostęp do największej bazy produktowej.


Konsekwentnie budowany wizerunek profesjonalnego dostawcy markowych urządzeń oraz solidnego partnera w biznesie sprawił, że podejmujemy najtrudniejsze wyzwania. Obecnie koncentrujemy działalność na szczególnie troskliwej obsłudze klientów biznesowych oraz na kreowaniu kompletnych, dedykowanych rozwiązań informatycznych i fiskalnych dla naszych klientów.


Jednym z istotnych celów strategii EnterCOM jest zarówno efektywna pomoc naszym klientom w utrzymaniu ich pozycji konkurencyjnej, jak i optymalizacja ich kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury teleinformatycznej oraz fiskalnej.


Do dyspozycji klientów stawiamy doskonale przygotowanych specjalistów, których połączyła nie tylko pasja, ale i chęć ciągłego zdobywania wiedzy. Dużą wagę przywiązujemy do sprawnego funkcjonowania serwisu. Dzięki dobrej organizacji, wysokim kwalifikacjom, szybkim czasie reakcji nasz zespół serwisowy zajmuje wiodącą pozycję w regionie. Potwierdza to zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie, szkolenia i liczne autoryzacje największych dostawców sprzętu, a przede wszystkim opinia klientów.


Obecnie, po ponad 20 latach działalności, EnterCOM jest znanym integratorem usług teleinformatycznych i fiskalnych we wschodniej i centralnej Polsce.