Polityka prywatności

Jesteśmy partnerem sprawdzonym, transparentnym i godnym zaufania. Potwierdzają to lata współpracy z wieloma małymi i dużymi firmami w całej Polsce.

Wszelkie informacje, którymi dzielą się z nami nasi kontrahenci, objęte są ścisłą ochroną i traktujemy je poufnie. EnterCOM nie udostępnia stronom trzecim żadnych informacji o swoich klientach, a wszelkie dane przechowuje na zabezpieczonych komputerach.

W sekcji przeznaczonej dla partnerów przetwarzaniu podlegają tylko te dane, których wymaga procedura realizacji zamówienia. Są nimi: nazwa firmy, jej dane adresowe oraz dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za złożenie zamówienia.

Epson
Projekt współfinansowany ze środków Eropejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.  <więcej>

<Nie pokazuj więcej>