Strona główna
rozwiązania informatyczne dla wymagających
ASK A QUESTION

Ekspander zasięgu Wireless-n Linksys RE1000
2012 - 01 - 19

Urządzenie Linksys RE1000 bezproblemowo współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Wi-Fi b/g/n, umożliwiając podłączenie wszystkich komputerów i urządzeń w domu. Aby uzyskać najlepsze osiągi, urządzenie należy stosować z routerem Wireless-N.

Linksys RE1000 jest wyposażony we wiodącą technologię transmisji bezprzewodowej 802.11n, co umożliwia uzyskanie odpowiedniej wydajności i niezawodności. Zastosowanie anten w technologii MIMO (multiple input, multiple output) umożliwia rozszerzenie obszaru zasięgu routera o miejsca w domu, w których transmisja bezprzewodowa jest utrudniona.

Opcja montażu na ścianie lub na biurku umożliwia wybór optymalnego usytuowania i umiejscowienia urządzenia RE1000 w sposób zapewniający uzyskanie najlepszych osiągów i zasięgu.

Zintegrowana technologia QoS umożliwia nadanie priorytetu transmisjom, w których zwłoka jest niepożądana, co pozwala na oglądanie seriali telewizyjnych, prowadzenie rozmów telefonicznych i granie w gry wieloosobowe bez przerw powodowanych przez inne procesy.

Źródło: Cisco

 

 Innowacyjna Gospodarka  Unia Europejska  Unia Europejska
  Projekt współfinansowany ze środków Eropejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka